Головна

В даний момент через роботу хакерів відсутня можливість додавання нових видань. 

Шукаємо волонтера хто б зміг налагодити, як маєте трошки часу,  Друпал вам як рідний і є  бажання зробити добру справу - телефонуйте!

Ви розпочали наукову діяльність, і наблизилися до етапу оприлюднення отриманих результатів.

Де друкувати? Як написати? Як не порушити норми авторського права, біоетичні норми? Навіщо потрібно рецензування? Що робити після публікації?

Для відповіді на ці та інші запитання створено даний сайт.

На сьогодні в Україні зареєстровано понад 2000 назв (а в світі понад 100 тис.!) наукових журналів.

Як обрати  журнал для кращого поширення результатів дослідження? 

Частина з українських наукових журналів входить до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук». Проте часто науковці, і навіть редактори журналів, не звертають увагу, що «Друковане (електронне) наукове видання включається до Переліку наукових фахових видань України строком на п’ять років». Не складний розрахунок показує, що видання зареєстровані до січня 2011 року вже не вважаються фаховими і повинні пройти перереєстрацію. Окрім того, необхідно пам’ятати, що деякі видання визнані фаховими для кількох спеціальностей і дати включення за різними спеціальностями можуть бути різними.

Також існує кілька українських видань які не індексуються в даному переліку, але здобули світове визнання, на користь чого свідчить індексування в  в Web of Science та Scopus.

Тож як і якій журнал обрати для публікації?

Ми наводимо лише факти, вибір - за Вами!

Сторінка для редакторів буде корисна тим, хто прагне поліпшити наукове видання, наблизитися до міжнародних стандартів. На сторінці розміщено практичні поради щодо створення та поширення наукового журналу, трансферу з друкованого на електронне видання тощо.

Семінари Часто отримуємо прохання проконсультувати журнали або установи за певною темою. Тому створено сторінку Семінари на якій розміщено найближчі події, в яких беруть участь члени нашої команди, та список тем за якими ми готові провести захід у Вашій установі.